Adam Sandler, Epic Spirit Ödülleri Konuşması’nda Oscar’lardaki tüm ‘Annelere’ Gülüyor

“Bu gece bu odaya bakarken, Bağımsız Ruh Ödülleri’nin Hollywood’un en iyi kişilik ödülleri olduğunu anlıyorum”. Aptalca marka seslerinden birini kullanarak, “Bu tüylü duş çantası anneleri yarın gece Oscarlarını alsın’’ dedi. Onların yakışıklı güzel görünümleri zamanla kaybolurken, bağımsız kişiliklerimiz sonsuza dek parlayacak. ” diyerek sözlerini devam ettirdi.

En İyi Erkek Lider ödülünü kabul eden “Uncut Gems” yıldızı, A24’ün suç geriliminde En İyi Yönetmen olan Josh ve Bennie Safdie’yi Sandler’dan dokuz farklı film yapan Netflix yöneticisi ve Saranos’ta da geceyi eğlenceli hale getirdi.

“Kapanışta Sandler, karısına ve çocuklarına “Uncut Gems” yapmaya ikna ettikleri için teşekkür etti. Ayrıca, onu Hollywood’un en güvenilir yıldızlarından birine dönüştüren düşük bütçeli filmlere de saygı gösterdi. “Bağımsız filmler Adam Sandler ekosisteminin büyük bir parçası oldu ” diye başladı. “İlk filmimden – Madison eğitim adında ayrıcalıklı bir sosyopatın gözünden Amerikan eğitim sistemine korkusuz bir bakış – Amerikan kolej langırtını araştırmaya ve Bay gibi sosyal açıdan meydan okuyan sporcuların manipülasyonuna. Bobby Boucher, hakikatlerimi gerçekten bağımsız bir ruhla satmaya çalıştım, aynı zamanda rahatsız edici derecede büyük maaş çeklerini de paraya çevirdim. ” diyerek sözlerini aktardı.