Emilia Clark’tan Game of Thrones Spoilerı Olay Yaratacak!

Game of Thrones’un final sezonunun artık ekrana geri dönmesi için ölüyoruz, bitiyoruz ancak hepimiz biliyoruz ki bunun için daha çok var. (gözyaşları!) Bu yüzden diziyle ilgili her türlü potansiyel bilgi, heyecan verici bir haber, oyunculardan biri çok basit bir şey yapsa bile Game of Thrones hayranlarının kalp ritimlerini artırmaya yetiyor. Gelin sizlerle gelecek sezon hakkında kafalarda soru işareti bırakan Emilia Clark’ın yeni dövmesine göz atalım…

Targaryen Hanesi’nden İsminin Birincisi Daenerys Fırtınadoğan, Büyük Çöl Deniz’in Khaleesi’si, Ejderhaların Annesi, Zincir Kıran, Andallar’ın ve İlk İnsanların Kraliçesi, Yedi Krallık’ın Hükümdarı, Diyarın Koruyucusu olan Emilia Clark bebeklerinin dövmesini yaptırdı ve ardından Instagram’daki takipçileriyle yeni dövmesini paylaştı.

MOD 4 LYFE!!!!?@_dr_woo_ made sure this mamma ain’t NEVER forgetting her babies…. ? #dontworryionlybrieflypassedout #withfyreandinkbaby #modgothookedupp #couldntbehappierifitried #? #? #❤️

2.4m Likes, 24.9k Comments – @emilia_clarke on Instagram: “MOD 4 LYFE!!!!?@_dr_woo_ made sure this mamma ain’t NEVER forgetting her babies…. ?…”

Spoiler uyarısı: Yazının bundan sonraki kısmını okumadıysanız burada okumayı bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Daenerys, üç ejderhanın (Drogon, Rhaegal ve Viserion’un) annesiydi, Akgezenler ile gerçekleşen çarpışma sonucu Viserion trajik bir şekilde yaralandı (veya öldü).Sonraasında yaşayan ölüler olan Akgezenlerin ellerinde bir tür buz ejderhası geçmiş oldu. Bu, Viserion’un annesine geri dönüşü anlamına mı geliyor? Yoksa Khaleesi, halkını kurtarmak için onu öldürmek zorunda mı kalacak? Yoksa Emilia tüm “çocuklarını” onurlandırıyor mu? 2019 yılının başlarında ekranlara dönmesi planlanan efsane dizide neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz!