Lincoln City'de bazı sakinlerin olağanüstü yetenekleri vardır. Çoğu, ağır askerî bir polis gücünün yakın gözetimi altında yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Güçleri olan bir inşaat işçisi Connor, hasta annesine yardım etmek için bir suç çetesi ile uğraşır. (“Kod 8” 2016 kısa filmine dayanmaktadır.)
Pennsylvania, 1956. Kamyon şoförü olarak çalışan İrlanda menşeli bir savaş gazisi olan Frank Sheeran yanlışlıkla gangster Russell Bufalino ile tanışıyor. Frank güvenilir adamı olduktan sonra, Bufalino, Frank'le yaklaşık yirmi yıldır yakın bir dostluk kuracağı organize suçla ilgili güçlü bir sendika lideri olan Jimmy Hoffa'ya yardım görevi ile onu Chicago'ya gönderir.

Genel Bakış

1980'lerin başlarında, Sicilyalı mafya patronları arasında eroin ticareti ile ilgili tüm savaşlar artmıştı. Tommaso Buscetta, Brezilya'da saklanmak için kaçtı. Eve döndüğünde, puanlar toplandı ve Buscetta, oğulları ve erkek kardeşi Palermo'da öldürüldüğü için uzaktan izliyor, bir sonraki kişi olabileceğini biliyordu. Brezilya polisi tarafından tutuklanan ve İtalya'ya iade edilen Buscetta, Mafya için her şeyi değiştirecek bir karar verdi: Yargıç Giovanni Falcone ile görüşmeye karar verdi ve Cosa Nostra'ya verdiği ebedi yeminine ihanet etti.
 1. Marco Bellocchio

  Yönetmen, Senarist

 2. Valia Santella

  Senaryo

 3. Ludovica Rampoldi

  Senaryo

 4. Francesco Piccolo

  Senaryo

Showing all 3 results

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.