Friends Reunion Resmi Olarak HBO Max ile Ekranlara Tekrar Dönüyor

Friends hayranları bu yıl Holiday Armadillo’nun güzel listesini yapmış olmalı, çünkü yıllar boyunca yayılan özel birleşme haberleri nihayet resmi olarak gerçekleşiyor. 

HBO Max Cuma günü haberleri doğruladı ve baş içerik sorumlusu Kevin Reilly yaptığı açıklamada, “Sanırım bunun için hep birlikte bir araya geldik diyebilirsiniz – David, Jennifer, Courteney, Matt, Lisa ve Matthew ile tekrar bir araya geliyoruz. Tüm Friends kütüphanesinin yanında programlanacak olan bir HBO Max özel programı için , gelişimin çok erken aşamalarındayken Friends’in farkına vardım ve yıllar sonra dizide çalışma fırsatını yakaladım. Arkadaşların ve izleyicilerin gerçek zamanlı olarak bir araya geldiği bir döneme giriyor ve bu birleşme özelinin bu ruhu, orijinal ve yeni hayranları birleştirerek yakalayacağını düşünüyoruz. “

Özel, Warner Bros. orijinal seslendirme sahnesi olan Stage 24’te çekilecek ve özel yapımcıyı icra etmek için Friends yönetici yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane ile Ben Winston tarafından yönetilecek . Altı yıldızın hepsi de özel yapımcılar ve Emma Conway ve James Longman aynı zamanda ortak yapımcılar.

HBO Max, yayın akışının Mayıs ayında başladığı serinin 236 bölümünün yanı sıra özel aboneleri de sunacak. Kutlamak için TBS, hafta içi 10’dan akşam 4’e kadar Friends’in her bölümünü ağda yayınlıyor ve TBS uygulamasında canlı yayın yapıyor. Ayrıca dijital platformlarında serinin en iyisini sunan bir deneyim yarattılar.

Oyuncular ayrıca Cuma günü sosyal medya sayfalarında özel duyurular yaptı.