Popüler Filmler

Unutulmaz filmlerin fragmanları

Özellikli
A woman filming a documentary on childhood rape victims starts to question the nature of her childhood relationship with her riding instructor and running coach

A family of four staying at a secluded mobile home park for the night are stalked and then hunted by three masked psychopaths.

The incredible story of amateur sailor Donald Crowhurst and his solo attempt to circumnavigate the globe. The struggles he confronted on the journey while his family awaited his return is one of the most enduring mysteries of recent times.

Özellikli

Thomas is deposited in a community of boys after his memory is erased, soon learning they’re all trapped in a maze that will require him to join forces with fellow “runners” for a shot at escape.

Şu anda Popüler

Elsa neden büyülü güçlerle doğdu? Cevap onu çağırıyor ve krallığını tehdit ediyor. Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ama dikkat çekici bir yolculuğa çıkacak. Elsa güçlerinin dünya için fazla olduğundan korkuyordu.
Bir Papağan balığı, şöhret ve servet arayışı ya da en azından iyi bir iş bulmak için denizaltı New Corralton kentine gider. Son hedefine ulaşmadan önce onu bekleyen çılgın maceralardan haberi yoktur.
1862’de cesaret dolu balon pilotu Amelia Wren (Felicity Jones), hava durumu hakkında bilgi ilerletmek ve tarihteki herkesten daha yükseğe uçmak için öncü meteorolog James Glaisher (Eddie Redmayne) ile bir araya gelir. Rekorları kırarak ve bilimsel keşifleri ilerletirken, varoluş kenarına olan yolculukları, muhtemel olmayan çiftin çok altta bıraktıkları dünyadaki yerlerini bulmalarına yardımcı olur. Fakat yükseliş hayatta kalma mücadelesi haline geldikçe, havada fiziksel ve duygusal zorluklarla karşılaşırlar.