Lucifer Twist: Netflix, ‘Final’ Sezon 5’in Ötesinde Gösteriyi Sürdürmek İstiyor

 Netflix, Lucifer ile yollarını ayırmaya hazır değil .

TVLine, Netflix’in Warner Bros.Television ile yaptığı konuşmada konunun, korkunç dramanın ömrünü daha önce açıklanan (ve yakında çıkacak) beşinci ve “son” sezonun ötesine uzatmak için olduğunu öğrendi. Netflix ve Warner Bros., 6 sezon hakkında henüz yorum yapmadı.

Üç sezon Fox’ta yayınlandıktan sonra Lucifer , Haziran 2018’de iptalinden sadece haftalar sonra Netflix tarafından “kurtarıldı” . O zaman, titiz yıldız Tom Ellis iptal için kampanya başlattı ve ardından #SaveLucifer kampanyası “gülünç bir şey yok” diye ekledi, “ Lucifer’i yaptığımdan beri dünyanın çeşitli yerlerinde basın yaptım ve ben bu şovun Fox’ta göründüğünden çok daha popüler olduğunun tamamen farkındayım… Bu yüzden insanların kızgın olmalarına şaşırmadım. Onunla birlikte gelen bu aşk tsunamisini hazır değildim. ” dedi.

Mayıs 2019’da Netflix’te yayınlanan 10 bölüm dördüncü sezon, titiz şeytanın hem sinir bozucu bir rahiple hem de ilk kız arkadaşı Eve’nin dönüşüyle ​​uğraşıyor. Bir ay sonra Netflix, Lucifer’i şu anda son haftalarında olan beşinci sezon için üretimi yenilediğini açıkladı . Sezon 5, iki ayrı, sekiz bölümlü yığınlar halinde yayınlanacak 16 bölümden oluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir