Mandalorian 2 Sezon Ekim 2020 de Disney + 'ya geliyor

Mandalorian sezon 2’nin ilk çıkışını ne zaman göreceğimizi biraz daha spesifik olarak biliyoruz. Yürütücü yapımcı Jon Favreau daha önce canlı aksiyon Star Wars TV şovunun bu sonbaharda geri döneceğini söyledi, ancak o sırada ifşa etmeye istekli olduğu tek şey buydu. Şimdi, Disney CEO’su Bob Iger, hit serilerin Ekim ayında Disney + ‘daki ikinci sezonunu başlatacağını açıklamaya başladı.

Bu açıklama bir Disney kazanç çağrısı sırasında Bob Iger tarafından yapıldı. Ne yazık ki, başkan tam bir prömiyeri tarihi göstermedi, ancak bu bize daha önce olduğundan çok daha kesin bir zaman aralığı veriyor. Mandalorian 1. sezon sekiz bölümden oluşuyordu. Mandalorian sezonu 2’nin aynı modeli takip edip etmeyeceği veya bölüm sayısının daha kısa veya daha uzun olup olmayacağı henüz belli değil . Her durumda, bu, franchise hayranları için iyi bir haber olarak hizmet etmelidir.

Mandaloryalı , Disney + Kasım ayında piyasaya sürüldüğünde ve kapıdan çıktığı zaman büyük bir başarı elde etti. Şovun popülerliği o zamandan beri, anında internet hissi haline gelen Bebek Yoda, yani Çocuk’tan dolayı patladı. Daha da konuşarak, Bob Iger, Disney + için abone sayısının, Yıldız Savaşları’nın 1. Sezonunun tamamlandığında, Twitter’da hizmete son verdikleri için övünen birkaç kişiye rağmen, bu kadar düşmediğini açıkladı.

“Asıl” Mandaloryalı “bölümlerin hepsinin kullanıma sunulmasından sonra bundan gerçekten ciddi bir kayıp görmedik. Yıl sonundan itibaren abone büyümesini görmeye devam ediyoruz.”