Elsa neden büyülü güçlerle doğdu? Cevap onu çağırıyor ve krallığını tehdit ediyor. Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ama dikkat çekici bir yolculuğa çıkacak. Elsa güçlerinin dünya için fazla olduğundan korkuyordu.
Bir Papağan balığı, şöhret ve servet arayışı ya da en azından iyi bir iş bulmak için denizaltı New Corralton kentine gider. Son hedefine ulaşmadan önce onu bekleyen çılgın maceralardan haberi yoktur.
1862'de cesaret dolu balon pilotu Amelia Wren (Felicity Jones), hava durumu hakkında bilgi ilerletmek ve tarihteki herkesten daha yükseğe uçmak için öncü meteorolog James Glaisher (Eddie Redmayne) ile bir araya gelir. Rekorları kırarak ve bilimsel keşifleri ilerletirken, varoluş kenarına olan yolculukları, muhtemel olmayan çiftin çok altta bıraktıkları dünyadaki yerlerini bulmalarına yardımcı olur. Fakat yükseliş hayatta kalma mücadelesi haline geldikçe, havada fiziksel ve duygusal zorluklarla karşılaşırlar.
Parmaklarınızı çırpmaya hazır olun! İlk Cadılar Bayramı ailesi olan Addams Ailesi, bloktaki en cana yakın aile hakkındaki ilk animasyon komedideki büyük ekrana geri döndü. Komik, tuhaf ve tamamen ikonik olan Addams Ailesi, iyi bir komşu olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor.
Marianne, son zamanlarda manastırdan ayrılan genç bir kız olan Héloïse'nin düğün portresini boyamakla görevlendirilen bir sanatçıdır. Héloïse, kaderini evli bir kadın olarak kabul etmez ve poz vermeyi reddediyor, yani Marianne'nin gizlice çalışması gerekiyor. Bunu yapmak için, beklemedeki hanımefendi gibi davranır. Böylece kızı gündüz izleyebilir ve geceleri onu boyayabilir. İlişkileri, Héloïse'nin düğünden önceki son özgürlük anlarını paylaştıkça daha da yoğunlaşıyor.

Tarantino’nun 9. filmi, beklenenin aksine sadece Charles Manson’ı değil, 1969 yılı çerçevesini konu edinecek bir yapım. 1969 yılında Los Angeles’ta geçen film, TV’de popüler olmak isteyen bir dizi oyuncusu olan Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ile ve dublörü Cliff Booth’un (Brad Pitt) sinema filmi işine girmek istemesini konu alıyor.

Showing 1–24 of 130 results

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.