Robert Pattinson’un ‘Batman’ Kıyafeti Yönetmen Matt Reeves tarafından açıklandı

Yönetmen Matt Reeves, yaklaşmakta olan “ The Batman ” da Robert Pattinson’a Batman olarak ilk görünümünü açıkladı .

Besteci Michael Giacchino tarafından uğursuz bir puan alan yeni çekimlerde Pattinson, zarif ve açısal Batman kıyafeti yavaş yavaş odaklandığı için kırmızı ışığa doymuş karanlık bir çerçeveye adım atıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında Pattinson,  Variety’den Ramin Setoodeh’e yönetmen Tim Burton’ın 1989 ve 1992 “Batman” filmlerinin büyük bir hayranı olarak büyüdüğünü söyledi. Reeves’in Warner Bros. için Caped Crusader serisini yeniden başlattığını duyduktan sonra aktif olarak rol aldı.Pattinson, “Batman’ı bir süre aklımda tutmuştum,” dedi. “Bunu söylemek saçma bir şey. Bunu yapmak için bir fikrim vardı ve Matt’i üretiyordum. Hiçbir ürünü kabul etmedi. Onunla tanışmaya devam ettim. ”

Ancak, seçmeler süreci son aşamalarına geldiğinde, Pattinson ikonik kostümü – ya da en azından Reeves’in versiyonunu denedi. “Matt’e ‘Oldukça dönüştürücü bir duygu!’ Dediğini hatırlıyorum.” Dedi aktör. “O, ‘Umarım öyle olur! Kelimenin tam anlamıyla Batsuit’tesiniz. ”

“Çok güçlü hissediyorsun,” diye devam etti Pattinson. “Ve oldukça şaşırtıcı, içine girilmesi inanılmaz zor bir şey, bu yüzden içine girme ritüeli oldukça aşağılayıcı. Sizi bir şeye itmeye çalışan beş kişiniz var. Bunu yaptıktan sonra, ‘Evet, kendimi güçlü hissediyorum, kendimi zor hissediyorum, popo yanaklarımı sıkmak zorunda kalmam’ ‘gibi.

“ The Batman ” da Pattinson’a katılanlar Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Penguin rolünde Colin Farrell, Riddler Paul Dano, James Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis.

“Batman” 25 Haziran 2021’de gösterime girecek.