Saul Goodman’ın Yaşamına Buyrunuz. Better Call Saul 5. Sezon Fragmanı yayınlandı.

AMC , izleyicileri Saul Goodman’ın yeni yaşamına davet ederek resmi Better Call Saul 5. Sezon fragmanını yayınladı. Dizi, 23 Şubat ve 24 Şubat’ta iki gecelik bir prömiyerle geri dönecek. Şimdi fragmana göz atabilirsiniz!

Better Call Saul’un 10 bölümlü beşinci sezonunda Jimmy McGill’in “Saul Goodman” olarak hukuk uygulama kararı, yörüngesinde olanlar için beklenmedik ve derin bir değişim dalgası yaratıyor.

Saul Goodman 5. Sezon Fragmanı

Sezon 5 ayrıca  Hank Schrader ve Steven Gomez rolünde rol alan Breaking Bad hayranlarının favorisi Dean Norris ve Steven Michael Quezada’nın geri dönüşünü de içerecek.

Büyük beğeni toplayan drama dizisi, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz ve Gennifer Hutchison ile birlikte yapımcı olarak görev yapan Peter Gould ve Vince Gilligan tarafından yaratıldı. Seri yakın zamanda 2018 Peabody Ödülü kazandı ve üç sezon boyunca 23 Emmy Ödülü adaylığı, üç Altın Küre Ödülü adaylığı, iki Yazarlar Birliği Ödülü, üç Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü, bir Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülü ve iki AFI Ödülü kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir