Tom Hanks ve Rita Wilson’a Yapılan Coronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Tom Hanks ve Rita Wilson ,  COVID-19 ( koronavirüs ) için yapılan testin pozitif olduğunu açıkladılar .

Hanks ve Wilson, her ikisi de 63 yaşında. Çarşamba günü haberi açıkladılar. Evli çift, Hanks’ın Presley’nin ikonik yöneticisi Albay Tom Parker’ın oynadığı Baz Luhrmann’ın, Elvis Presley filminin yapımı için Avustralya’daydı.

Aşağıdaki ifadeyi okuyun:

“Merhaba millet. Rita ve ben burada Avustralya’dayız. Soğuk algınlığımız, bazı vücut ağrılarımız oldu ve biraz yorgun hissettik. Rita’nın gelip giden bazı titremeleri vardı. Hafif ateşler de. Bir şeyleri doğru oynamak için, şu anda dünyada ihtiyaç duyulduğu gibi, Coronavirus testi yaptırdık ve pozitif bulundu.

İyi şimdi. Sonra ne yapacağız? Sağlık Görevlilerinin uyması gereken protokolleri vardır. Halk sağlığı ve güvenliği gerektirdiği sürece gözlemlenecek ve izole edileceğiz.

Dünyayı haberdar edeceğiz ve güncelleyeceğiz.

Kendine iyi bak!”

İçeride, Hanks ve Wilson, hastalığa yakalanan filmde bilinen tek kişilerdi. Film şu anda yapım öncesi aşamalarda, yani kameraların henüz dönmediği ve hala çekim için hazırlıklar yapıldığı anlamına geliyor. Film yapımcıları ve mürettebat için test önlemleri şu anda bilinmiyor.

Filmin arkasındaki distribütör Warner Bros., Hanks ve Wilson halka açıldıktan kısa bir süre sonra bir açıklama yaptı.

“Şu anda Avustralya’nın Gold Coast şehrinde ön yapım aşamasında olan Elvis uzun metrajlı filmimizden bir şirketin üyesi COVID-19 (koronavirüs) için testin pozitif çıktığının farkında olduk” diyor. “Bireyle doğrudan temas etmiş olabilecek kişileri belirlemek ve onlarla iletişim kurmak için uygun Avustralya sağlık kurumlarıyla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Şirket üyelerimizin sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir ve dünya çapında üretimlerimizde çalışan herkesi korumak için önlemler alıyoruz. COVID-19 için pozitif test eden kişi şu anda tedavi görüyor. ”

Başkan Donald Trump, koronavirüsün yayılması nedeniyle Avrupa’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahatte 30 günlük bir askıya alınmasını duyururken yeni bir haber geldi. Çarşamba günü erken saatlerde, Dünya Sağlık Örgütü resmen COVID-19’u küresel bir salgın olarak ilan etti.

Dünya çapında 115.000’den fazla koronavirüs vakası olmuştur ve hastalık 4.200’den fazla kişiyi öldürmüştür.