Yeni Game Of Thrones İçin Tarih 2020

Game of Thrones dizisinin uyarlandığı Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yazarı George R.R. Martin, yazacağı sonun televizyon dizisinden farklı olacağını söyledi ve hayranların HBO dizisinde yer almayan bazı karakterleri de okuma şansı bulacaklarına dikkat çekti.

Bloğunda konuyla ilgili bir yazı paylaşan Martin, “Kitap serisi nasıl bitecek? Diziyle aynı sonda mı? Farklı mı? Evet. Ve hayır. Ve evet. Ve Hayır. Ve evet. Ekranda hiç yer almayan karakterler var ve dizide ölüp de kitaplarda hala yaşayan karakterler var. Okurlar; Jeyne Poole, Lady Stoneheart, Penny ve domuzu, Skahaz Shavepate, Arianne Martell, Darkstar, Victorian Greyjoy, Ser Garlan the Gallant, Aegon VI ve dizi izleyicilerinin karşısına çıkmayan küçük büyük birçok karaktere ne olacağını kitaptan öğrenecekler. Ve evet, tek boynuzlu atlar da olacak,” dedi.

George R.R. Martin‘in, kitap serisinin finalinden sonra da mutlu olmayacak okurları için bir çift sözü var: “Ben yazacağım, siz okuyacaksınız. O zaman herkes kendi kararını verebilir ve internette tartışabilir”.